Kaip aromaterapija veikai vaikus

Aromaterapija vaikams

Viena iš temų, kuri yra labai aktuali. Nes niekas kitas labiau nenori savo vaikui duoti to, kas geriausia, kaip mama. Todėl labai dažnai moterys apie aromaterapiją išgirsta gimus vaikeliui. Aromaterapijos taikymas vaikams ir kūdikiams yra populiarus dar ir todėl, kad aromaterapija yra neinvazinė, nereikalauja jūsų vaikams duoti cheminių vaistų, kurie turi šalutinį poveikį ir kas geriausia – jūsų vaikas bus paskendęs maloniuose kvapuose. Kas gali būti geriau?Kaip mama, auginantį nuostabų sūnų, aš galiu pasakyti, kad aromaterapija veikia. Vieninteliu atveju, kada galite būti priversta vartoti vaistus – tai tuomet, kai susiduriate su aršiu virusu. Visais kitais atvejais – aromaterapija yra švelni pagalba, kuri padeda išspręsti visas problemas. Aš dėkinga likimui, kad mūsų pediatrė tai supranta. Vaikui susirgus aš jai paskambinu, pasikalbam cheminiais terminais ir atsisveikinam. Ji žino, mano vaikas pasveiks, o aš žinau, kad neduosiu cheminių vaistų ir išspręsiu visas problemas gerokai paprasčiau. Mano, mano draugių patirtis naudojant aromaterapiją vaikams yra tik teigiama. Todėl abejojančius, norėčiau padrąsinti – visada galima stengtis problemą išspręsti švelniai. Viena iš pagrindinių jaunų mamų (aš turiu mintyje ne mamos, bet vaiko amžių) pokalbių temų yra – kaip greitai tavo vaikas pradėjo miegoti visą naktį ir galėjai pati pailsėti. Aišku, kiekvienu skirtingu atveju tai yra kitaip, nes tai priklauso nuo daug ko – nuo nėštumo, gimdymo, vaiko sveikatos būklės, o labiausiai – nuo motinos vidinės būsenos. Ypač jeigu mama žindo kūdikį – jos nuovargis, stresas ir įtampa persiduoda jam. Todėl reiktų galvoti ne tik apie tai, kaip nuraminti vaiką, bet ir apie tai, kaip nusiraminti pačiai. Bet įrašas yra apie aromaterapiją vaikams 🙂 Pats paprasčiausias ir labiausiai paplitęs būdas ramiam ir giliam miegui yra plačiai žinoma tikroji levanda (lavandula angustifolia). Užlašinkite jo ant mažos medvilninės pagalvėlės ir padėkite netoli kūdikio lovelės. Galima maišyti levandų eterinį aliejų su mandarinų eteriniu aliejumi, kuris puikiai tinka vaikams – nuramina net ir hiperaktyvius vaikus.

Šaltinis: http://www.zaliburtai.lt/tinklarascarontis/aromaterapija-vaikams-ir-kudikiams

Tai procesas

Tiems, kas turi savo atžalų, žino kad auklėjimas ir kantrybė kasdieninis mažųjų ugdymo procesas – blogesnis ar geresnis, yra neišvengiamas.

Reikalaujantis laiko

Viskam reikia laiko, o labiausiai jo reikia mūsų vaikams. Skirkime laiko sau, skirkime laiko vaikų poreikiams.

Tai gi kaip ir mums taip ir mūsų vaikams reikalingi drabužiai…

Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, jums teks daryti tai, ko niekada nedarėte.
– Coco Chanel

Internetinės parduotuvės ir socialiniai tinklai mums leidžia pristatyti Jums naujausių ir populiariausių stilių drabužius net neišėjus iš namų. Mūsų svetainėje mes lengvai perteikiame madas ir stilių. Ieškokite mūsų ir socialiniuose tinkluose Facebook bei Instagram.

Galutinis rezultatas yra tai ką Jūs matote

Penky.lt tinklapio tikslas pasiūlyti Jums stilingus drabužius už kokybes ir kainos santykį. Tad naršykite ir atraskite tai kas jums labiausiai patinka.
Turite pasiūlymų ar pageidavimų? Rašykite mums jau dabar ir mes padarysime viską kas nuo mūsų priklauso kad kartu pasiektume tikslus.

Sudomino? Apsižvalgykite mūsų parduotuvėje: